Detaily Eldorádo

Obývací pokoj v přízemí je vybavem sedacím nábytkem a krbovými kamny. Odtud se můžeme dostat na balkon s výhledem na rybník Komorník.
Přízemí je kromě toho vybaceno Koupelnou se sprchou, odděleným WC a samostatnou kuchyňkou. V prvním patře jsou dvě trojlůžkové a jedna trojlůžková ložnice s přistýlkami, kromě toho jsou další tři přistýlky v podkroví.

K dispozici zahradní nábytek a stůl na stolní tennis a ohniště.

Chata je vytápěna dvěma akumulačními kamny a krbovými kamny.

Kuchyně je vybavena lednicí, mikrovlnnou troubou, elektrickým sporákem, varnou konvicí a nádobím.

10 metrů od objektu je možné zaparkovat dvě osobní auta , další auta parkují také na soukromém pozemku 15 metrů od chaty u cesty. Kola je možné uskladnit ve sklepě. V době většího sucha, hlavně ke konci sezóny, se může zhoršit kvalita vody, v tomto případě se k pití doporučuje balená voda. Při vyšším obsazení chaty je nutné šetřit s vodou, odpovídá tomu menší zvýšení ceny pronájmu za přistýlky. Přistýlky jsou běžná lůžka ne spartakiádní lehátka. V případě zimních a silvestrovských pobytů může být chata kvůli sněhu nedostupná, v tomto případě je nutné parkovat asi 400 matrů od chaty. V tom případě se cena snižuje o 2000 Kč.
Rybaření v rybníku Komorník není možné, zájemcům je k zdarma dispozici soukromý chovný rybník Amerika, nebo rybářský revír Hamerský potok

Úvod | Ceny | Detaily | Poloha na mapě